Jeseníky

Cvilínská rozhledna

Průměrné hodnocení: 4.3 (105 hlasů)

Rozhledna Cvilín, KrnovVydáte-li se na cestu po severní Moravě, určitě při vašich zastávkách nevynechtejte rozhlednu na Cvilíně. Najdete ji v Krnově, který leží v podhůří Nízkého Jeseníku v okrese Bruntál a na soutoku řek Opavy a Opavice. Jestliže vám vyjde počasí tak, jako nám, budete s výletem naprosto spokojení. Procházka je vhodná i pro menší děti, ale kočárek, pokud půjdete na rozhlednu pěšky, nechejte doma.

Rejvíz, Velké mechové jezírko

Průměrné hodnocení: 4.3 (87 hlasů)

Jeseníky, Rejvíz - Velké mechové jezírkoRejvíz je malá vesnička ležící na náhorní plošině uprostřed Jeseníků. V létě je výchozím místem pro pěší výlet na Velké mechové jezírko. Cesta dlouhá necelé dva kilometry je vhodná i pro děti v kočárku, neboť cesta rašeliništěm vede po dřevěných chodníčcích.

Linhartovský zámek a plyšoví medvědi

Průměrné hodnocení: 4.5 (84 hlasy)

Linhartovský zámekMáte pocit, že vaše děti nemají hrady a zámky moc rády? Nalákejte je na expozici plyšových medvědů, kterou můžete najít na zámku v Linhartovech. Medvědů je tam přes tisícovku a pokud máte doma nějakého medvěda-plyšáka, kterého byste chtěli do expozice přidat, klidně ho vemte s sebou a vložte ho mezi ostatní. Linhartovský zámek se nachází na severní Moravě v obci Linhartovy, která leží mezi Krnovem a Městem Albrechticemi.

Syndikovat obsah