Bongo Brno

Průměrné hodnocení: 4 (219 hlasů)

Bongo BrnoChcete s vašimi dětmi během jednoho dne uskutečnit cestu kolem světa a ještě se u toho příjemně pobavit? Vyzkoušejte zábavní park Bongo v Brně-Horních Heršpicích. Za každého počasí zde můžete prožít zajímavý den.

V opravené skladištní hale objevíte spoustu zábavných atrakcí určených pro děti od tří do dvanácti let. Z vlastní zkušenosti ale můžeme říci, že i rodiče se vyřádí... Různé skluzavky, prolízačky, vulkán, Čínský drak a další jsou inspirovány jednotlivými světadíly. Např. pro ty nejmenší je určena Antarktida. Je plná měkkých velkých kostek, kuliček a klouzaček. Společně s dětmi také můžete podniknout cestu do nitra indonézské sopky, v Evropě nechybí skákací hrad. U našich světoběžníků jasně vyhrál světadíl Afrika. Jedná se o multifunkční prolézačku, kde objevíte nekonečný labyrint chodeb, žebříků a dokonce nejvyšší skluzavku v České republice.

K návštěvě zábavního parku nepotřebujete žádné speciální pomůcky, je ale lepší, aby děti měly něco pohodlného na oblečení a na všechny atrakce je povolen vstup pouze v ponožkách. Věci si můžete uložit do skříněk, avšak je nutné u pokladny uhradit zálohu 100 Kč. Co se týče občerstvení, na internetu i přímo na místě se dozvíte, že do budovy je zákaz nošení vlastního jídla a pití kromě kojenecké stravy. Pití a jídlo v hale zajišťuje restaurace, bistro a bar.

Bližší informace včetně otevírací doby a ceny vstupného naleznete na stránkách www.BongoBrno.cz 

Pokud se vydáte do Bonga, přejeme vám příjemno zábavu, my jsme byli moc spokojení.