Výlety

Dinopark Vyškov

Průměrné hodnocení: 4.4 (383 hlasy)

Dinopark VyškovJednoho červencového víkendu jsme se po rodinné poradě rozhodli, že se vydáme na výlet do Dinoparku Vyškov. Věděli jsme, že u již zmiňovaného parku je i malá ZOO. Co jsme ale nepředpokládali bylo to, že výlet mezi dinosaury bude dost strastiplný...

ZOO Jihlava

Průměrné hodnocení: 4.1 (224 hlasy)

Zoo JihlavaChcete-li s dětmi strávit příjemný den mezi zvířátky, určitě při vašich toulkách zoologickými zahradami nevynechejte ZOO v Jihlavě. Tato ZOO není sice tak velká jako zahrada v Praze či ve Zlíně, ale opravdu stojí za to ji vidět.

Bongo Brno

Průměrné hodnocení: 4 (219 hlasů)

Bongo BrnoChcete s vašimi dětmi během jednoho dne uskutečnit cestu kolem světa a ještě se u toho příjemně pobavit? Vyzkoušejte zábavní park Bongo v Brně-Horních Heršpicích. Za každého počasí zde můžete prožít zajímavý den.

S dětmi na mamuta

Průměrné hodnocení: 4.5 (100 hlasů)

Anthropos, mamutMuzea nejsou zrovna lákavým cílem pro malé děti - v tomto je ale brněnský Pavilon Anthropos určitě výjimkou. Protože "na mamuta" se chtějí jít podívat i dvouleté děti. 

Cvilínská rozhledna

Průměrné hodnocení: 4.3 (105 hlasů)

Rozhledna Cvilín, KrnovVydáte-li se na cestu po severní Moravě, určitě při vašich zastávkách nevynechtejte rozhlednu na Cvilíně. Najdete ji v Krnově, který leží v podhůří Nízkého Jeseníku v okrese Bruntál a na soutoku řek Opavy a Opavice. Jestliže vám vyjde počasí tak, jako nám, budete s výletem naprosto spokojení. Procházka je vhodná i pro menší děti, ale kočárek, pokud půjdete na rozhlednu pěšky, nechejte doma.

Rejvíz, Velké mechové jezírko

Průměrné hodnocení: 4.3 (87 hlasů)

Jeseníky, Rejvíz - Velké mechové jezírkoRejvíz je malá vesnička ležící na náhorní plošině uprostřed Jeseníků. V létě je výchozím místem pro pěší výlet na Velké mechové jezírko. Cesta dlouhá necelé dva kilometry je vhodná i pro děti v kočárku, neboť cesta rašeliništěm vede po dřevěných chodníčcích.

Pěšky s dětmi na Černé jezero

Průměrné hodnocení: 4.3 (76 hlasů)

Šumava, Černé jezeroI v případě, že máte ještě hodně malé děti a některé třeba v kočárku, můžete v Česku vyrazit do hor. Přímo ideální je Šumava s mnoha asfaltovými cestami. Jednoduše zvládnutelným výletem je procházka z obce Špičák na Černé jezero.

Zoologická zahrada Brno

Průměrné hodnocení: 4.5 (90 hlasů)

Zoologická zahrada BrnoJestliže se vydáte na okruh po českých a moravských zoologických zahradách, nevynechejte ani ZOO v Brně. Najdete ji v brněnské městské části Brno-Bystrc na svazích a hřebeni Mniší hory.

Zoologická zahrada Zlín-Lešná

Průměrné hodnocení: 4.5 (90 hlasů)

Zoologická zahrada Zlín-LešnáZoologické zahrady všeobecně jsou vhodným cílem výletů pro rodiny s dětmi. Zlínské zoo navíc patří mezi ty velmi zajímavé, takže jeho návštěvu můžeme jenom doporučit.

Linhartovský zámek a plyšoví medvědi

Průměrné hodnocení: 4.5 (84 hlasy)

Linhartovský zámekMáte pocit, že vaše děti nemají hrady a zámky moc rády? Nalákejte je na expozici plyšových medvědů, kterou můžete najít na zámku v Linhartovech. Medvědů je tam přes tisícovku a pokud máte doma nějakého medvěda-plyšáka, kterého byste chtěli do expozice přidat, klidně ho vemte s sebou a vložte ho mezi ostatní. Linhartovský zámek se nachází na severní Moravě v obci Linhartovy, která leží mezi Krnovem a Městem Albrechticemi.

Syndikovat obsah