Tvoření od 3 let

Srdíčková krabička

Průměrné hodnocení: 4.1 (241 hlas)

Srdíčková krabička - ValentýnUrčitě nejen na Valentýna se hodí pěkná dárková krabička. Tuto můžete připravit z jakékoli krabičky, třeba od mýdla.

Vzkazovníček

Průměrné hodnocení: 4.1 (136 hlasů)

VzkazovníčekVzkazovníček je jednoduchý a určitě jej s dětmi snadno vyrobíte. Tentokrát jsme pro vás nechystali žádné šablonky, jen fotky pro inspiraci. Věříme, že jednoduché obrázky jistě sami zvládnete. Případně samozřejmě můžete použít obrázky z tohoto webu, najdete jich tu pro vytištění dostatek.

Voňavá mýdýlka

Průměrné hodnocení: 4.4 (187 hlasů)

Voňavá mýdlaMalá mýdýlka jsou hezký dáreček pro každou příležitost, který není náročný na výrobu ani materiál a udělá spoustu voňavé radosti.

Dekorování balícího papíru

Průměrné hodnocení: 3.9 (124 hlasy)

Balicí papírDárky se dají zabalit jakkoliv. Zkuste si ale vyrobit s vašimi dětmi originální balící papír, který můžete využít k balení dárků ať už k Vánocům, nebo k narozeninám, svátku, či jen tak pro radost.

Vánoční stromeček – zápich do květináče

Průměrné hodnocení: 3.9 (112 hlasů)

StromečekZápichy do květináče, zvlášť jejich výroba, jsou u malých dětí hodně oblíbené. Nejsou náročné a pěkně ozdobí váš byt. Vánoce jsou tady, a tak jsme pro vás a vaše děti nachystali návod, jak vytvořit zápich "vánoční stromeček".

Mikuláš, čert a anděl ze zavařovačky

Průměrné hodnocení: 3.9 (84 hlasy)

MikulášSvátek sv. Mikuláše je pro všechny děti očekávaným dnem. Pro některé je očekávání radostné, jiné děti mají obavu či dokonce strach. Tento svátek jim můžeme připomenout jednoduchou výrobou mikulášské trojice: Mikuláše, čerta a anděla.

Sněhulák z papíru

Průměrné hodnocení: 3.8 (53 hlasy)

SněhulákNení snad nikoho, kdo by nevěděl, co je to sněhulák. Tentokrát jsme pro vás a vaše děti nachystali návod, jak si vyrobit sněhuláka, ne ze sněhu, nýbrž z papíru.

Čert

Průměrné hodnocení: 3.9 (61 hlas)

ČertZačátek prosince se blíží a s ním i příchod čerta, Mikuláše a anděla. Vyrobte si se svými dětmi čertíka z papírového tácku a barevných papírů.

Rámeček na fotografii

Průměrné hodnocení: 4.3 (57 hlasů)

Rámeček na fotografiiMáte-li z vašich výletů pěknou fotografii a chcete-li ji mít neustále na očích, vyrobte si s dětmi náš originální rámeček na fotografii s podzimní tematikou.

Miska ze samotvrdnoucí hmoty

Průměrné hodnocení: 4 (43 hlasy)

Miska ze samotvrdnoucí hmotySamotvrdnoucí hmotu můžete využít k různým činnostem, ať už s malými dětmi nebo i s těmi staršími. Najdete ji ve všech prodejnách s výtvarnickými potřebami. Záleží na vás, s jakou samotvrdnoucí hmotou budete pracovat, nám se ale osvědčila hmota bílé barvy. Tentokrát jsme si pro vás nachystali návod na výrobu misky.