Rodiče

Cvičení z matematiky - dělení se zbytkem

Průměrné hodnocení: 3.8 (442 hlasy)

Matematika, cvičení, sčítání do 100Po delší době jsme pro vaše děti nachystali příklady, které se tentokrát týkají dělení se zbytkem. Jedná se o učivo třetí třídy, avšak opakovat můžete i s dětmi staršími. V závěru článku najdete správné výsledky.

Cvičení z matematiky - násobení a dělení

Průměrné hodnocení: 3.7 (313 hlasů)

Matematika, cvičení, sčítání do 100Tyto příklady jsou určené pro žáky třetích a čtvrtých tříd. V závěru článku opět naleznete správné výsledky.

Přehled prázdnin pro školní rok 2010/2011

Průměrné hodnocení: 3.7 (145 hlasů)

Nový školní rok 2010/2011 přináší spoustu prázdnin a my vám i letos nabízíme jejich přehled.

Pracovní list 3 – Medvědi na zahradě

Průměrné hodnocení: 4 (94 hlasy)

Medvědi na zahraděNejdřív jsme zamýšleli připravovat pracovní listy na každý měsíc, nakonec se ale ukazuje, že takovou pravidelnost asi nezvládneme. Takže třetí list je tu o něco později. A další budou následovat tak, jak se podaří je vytvořit. Teď už ale k medvědům: ti odhodili čepice a šály a pilně pracují na zahradě. 

Pracovní list 2 – Medvědi na pólu

Průměrné hodnocení: 4 (68 hlasů)

Pracovní list únorAhoj, je tady únor a s ním i náš nový pracovní list. Medvědi se tentokrát vydali na velký výlet – na pól. Pracovní list je celý černobílý, abyste si jej mohli dokreslit a vybarvit. Také se s kamarády medvědy můžete naučit nové básničky.

Bludiště – vyjmenovaná slova

Průměrné hodnocení: 3.8 (118 hlasů)

Bludiště, vyjmenovaná slovaChcete s dětmi procvičit vyjmenovaná a příbuzná slova hravou formou? Tentokrát jsme pro vás připravili bludiště. Děti, doplňte správně i, í/y, ý a najděte cestu k jednomu zlobidlu! 

Cesta domů – vyjmenovaná slova

Průměrné hodnocení: 4.1 (80 hlasů)

Cvičení vyjmenovaná slova, pes hledá cestuPomůžete ztracenému pejskovi najít cestu domů? Buďte pečliví, jen správně napsaná slova vás a pejska dovedou k cíli.

Pracovní list 1 – Medvědi a zimní sporty

Průměrné hodnocení: 3.9 (52 hlasy)

Medvědi a zimní sportyOd ledna 2010 vám a vašim dětem budeme připravovat pracovní listy, kterými vás budou provádět naši noví kamarádi medvědi. V prvním pracovním listu si s nimi děti např. připomenou Vánoce a přiblíží si zimní sporty.

Andílek

Průměrné hodnocení: 3.8 (31 hlas)

AndílekPřemýšlíte, jakým vlastnoručně - na poslední chvíli -  vyrobeným dárkem potěšíte své blízké? Zkuste našeho andílka. Můžete jej použít jako samostatný dárek nebo ho přiložte k nějakému již zabalenému nebo si andílka jen tak pro radost pověste na vánoční stromeček.

Máte doma předškoláka?

Průměrné hodnocení: 3.6 (27 hlasů)

Máte doma předškoláka? Možná že se vám bude zdát, že je ještě času dost na to, abyste se zabývali tím, do jaké školy bude vaše dítě chodit a co by mělo znát při vstupu do první třídy, ale podle našeho názoru je lepší zabývat se tím dřív, než-li později, na poslední chvíli. Zápisy do prvních tříd se kvapem blíží...

Syndikovat obsah